ONH - Jet Nozul Tip 2

  • Ana Özellikler
  • Dekoratif tasarım
  • Uzun atış mesafesi
  • Alüminyumdan imalat
  • Yaz ve kış konum ayarı 


ONH Jet Nozul Tıp-2 uzun mesafe atış gerektiren yüksek tavana ve geniş alana sahip mekânlarda, havanın homojen bir şekilde konfor bölgesine indirmek amacıyla kullanılır (spor kompleksleri, havalimanları, atriumlar, fabrikalar vb.)

Yatay hava atış uygulamalarında kullanılması uygundur.

ONH iç küre parçası, kendi ekseni etrafında 3600, dikey ve yatay eksende ±300 döndürülebilmektedir. Bu sayede yaz ve kış şartları için üfleme havasının atış karakteristiği ayarlanabilmektedir. İç küre parçası elle kolayca ayarlanarak hava yönlendirilebilir. (Opsiyonel olarak elektrik motoru ile ayar yapılabilir.). Bu sayede mahal içindeki ulaşılması güç alanlara iklimlendirilmiş üfleme havası yönlendirilebilmektedir.

Dış flanş ve çift cidarlı iç küre parçası alüminyum levhadan üretilmektedir. Standart olarak, ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli vidalıdır. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilmektedir ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Hava ayarının yapılabilmesi istendiğinde ürün rengine boyanmış kolon klapesi ONH ile akuple şekilde üretilmektedir. ONH siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Üretim ölçüleri:

Ø250

Ø315

Ø400

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022