ONT - Teleskopik Difüzör

  • Dekoratif tasarım
  • Uzun atış mesafesi
  • Alüminyumdan imalat
  • Yaz ve kış konum ayarı olanağı

ONT Teleskopik Difüzör uzun mesafe atış gerektiren yüksek tavana ve geniş alana sahip mekânlarda, havanın homojen bir şekilde konfor bölgesine indirmek amacıyla kullanılır (spor kompleksleri, havalimanları, atriumlar, fabrikalar vb.).

Dikey veya yatay hava atış uygulamalarında kullanılması uygundur.

ONT merkez nozul takımının kendi ekseninde 1800 döndürülmesi ile hava jetinin karakteristiği ayarlanabilmektedir. Merkez nozul takımı elle kolayca ayarlanarak hava yönlendirilebilir. Bu sayede mahal içindeki ulaşılması güç alanlara iklimlendirilmiş üfleme havası yönlendirilebilmektedir.

Dış gövde ve merkez nozul takımı alüminyum levhadan üretilmektedir. Standart olarak ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli vidalıdır. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilecek ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Homojen hava dağılımının yapılabilmesi için plenum kutusu ile kullanılması gerekmektedir. ONT, siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Üretim ölçüleri:

Ø200
Ø250
Ø315
Ø400

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

ONT - Teleskopik Difüzör Kataloğu

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022