ACA - Prizmatik Değişken Debi Hava Ayar Cihazı

ACA Prizmatik Değişken Debi Hava Ayar Cihazı, ameliyathane, temiz oda, özel prosesler vb. konfor ve hijyen gibi özel gereksinimlerin olduğu projelerde hava debisinin kontrolü için prizmatik kanallarda kullanılır. Değişken hava debili VAV sistemleri, fan motorunun tükettiği enerjide %50’ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Havalandırma uygulamalarında her mahal için değişken hava debili sistemler ve kanal basınç kontrol uygulamalarında kullanılır. 216 – 17000 m³/h arası debilerde çalışır.

Üretilen bütün VAV cihazları siparişte belirtilen debi değerlerine göre VAV laboratuvarında kalibre edilmekte ve sızdırmazlığı DIN EN 1751’e göre test edilmektedir. Bu laboratuvarda her biri farklı çap ve nominal debide 7 ölçüm istasyonu ile bire bir saha şartlarında test edilerek kalibrasyon tamamlanır.

Kasa sızdırmazlığı DIN EN 1751 standardına göre B sınıfıdır. DIN EN 1946/4 ve VDI 6022 hijyen standartlarına uygundur. Kompakt bir yapıya sahiptir. Birbirine zıt olarak çalışan kanatları sayesinde düşük basınç kaybı ile verimli çalışır.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

ACA - Prizmatik Değişken Debi Hava Ayar Cihazı

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022