DMT - Tek Sıra Kanatlı Menfez

  • Emiş menfezi
  • Alüminyum profilden imalat
  • Aerodinamik yapıya sahip kanatlar
  • Düşük basınç kaybı

DMT Tek Sıra Kanatlı Menfez havalandırma ve klima sistemlerinde emiş havasının mahal içerisinden emilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Yatay veya dikey uygulamalarında kullanılması uygundur.

DMT iki ana parçası olan kasa ve tek sıra yönlendirici kanat grubundan oluşmaktadır. Dış çerçevenin eğik açılı birleşme noktalarına kaynak yapılır sonrasında taşlanır. Böylece birleşme noktaları neredeyse görünmez hale gelir. Kanatları aerodinamik yapıya sahip olup el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Ayarlanabilir kanatlar sayesinde emiş havası yönlendirilebilir.

Kasa ve kanatları özel çekme alüminyum profilden üretilmektedir. 22 mm ve 32 mm ölçülerinde iki adet çerçeve ölçüsüne sahiptir. Montaj şekli müşteri talebine göre vidalı, klipin, mandallı, karolaj tavan, klipsli olarak seçilebilir. Standart olarak, ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli vidalı, çerçeve ölçüsü 32 mm’dir. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilmektedir ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Hava ayarının yapılması istendiğinde, zıt kanatlı hava ayar damperi özel damper anahtarı ile sevk edilir. DMT, siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

DMT - Tek Sıra Kanatlı Menfez

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022