DGK - Kapı Geçiş Menfezi

  • Dekoratif ve estetik görünüm
  • Alüminyum profilden imalat
  • Çift taraflı yapı
  • Düşük basınç kaybı

DGK Kapı Geçiş Menfezi bitişik mahaller arası basınç farkından yararlanarak hava transferi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

20-70 mm kalınlığındaki kapı ve duvar uygulamalarında kullanılması uygundur.

DGK ana parçaları olan kasa ve V şekilli kanat grubundan oluşmaktadır. Dış çerçevenin eğik açılı birleşme noktalarına kaynak yapılır ve ardından taşlanır. Böylece birleşme noktaları neredeyse görünmez hale gelir. Sabit konumlu V kanat yapısına sahip olduğu için mahaller arasında ışık geçişini engellemektedir. Mimariye uyum sağlayacak dekoratif ve estetik bir tasarıma sahiptir.

Kasa ve kanatları özel çekme alüminyum profilden üretilmektedir. 22 mm ve 32 mm ölçülerinde iki adet çerçeve ölçüsüne sahiptir. Montaj şekli müşteri talebine göre içten veya dıştan vidalı olarak seçilebilir. Standart olarak, ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli içten vidalı, çerçeve ölçüsü 32 mm’dir. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilmektedir ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Mahal havasının tozdan arınmış ve hijyenik olmasının istendiği durumlarda kullanılmak üzere toz tutucu elyaf filtre ilave edilebilmektedir. DGK, siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022