ACE-ACQ Kanal Tipi Prizmatik-Dairesel Elektrikli Isıtıcı

ACE-ACQ Kanal Tipi Prizmatik-Dairesel Elektrikli Isıtıcı havanın ısıtılması amacı ile kanallarda klima santrallerinde, ısı geri kazanım cihazlarında, çeşitli endüstriyel proseslerde kullanılabilmektedir. Elektrikli ısıtıcılar ile, binanın farklı mahallerinde farklı üfleme sıcaklıklarına ulaşılabilir. Isı geri kazanım cihazlarında cihaz çıkışındaki taze havanın sıcaklığı, elektrikli ısıtıcılar ile istenilen sıcaklığa getirilerek iç ortama verilebilmektedir. Standart olarak iki adet aşırı sıcaklık kesici, güvenlik termostatı vardır. Birinci termostat 70°C sıcaklık değerlerine ayarlıdır, kanal içindeki hava sıcaklığı 70°C’ ye geldiğinde elektrik akımını kesmekte ve sıcaklığın düşmesi ile cihazın tekrar çalışmasına otomatik olarak izin vermektedir. Emniyet amacı ile kullanılan ikinci termostat ise 110 °C sıcaklığında devreye girmekte ve elektrik akımını kesmektedir. Cihazın tekrar çalışabilmesi için termostatın manuel olarak cihaz üzerindeki kırmızı düğmeden resetlenmesi gerekmektedir.

  • Prizmatik Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcılar havalandırma kanallarında, klima santrallerinde, ısı geri kazanım cihazlarında, çeşitli endüstriyel proseslerde kullanılabilmektedir.
  • TSEK Kalite Belgesine ve CE işaretine sahiptir.
  • Elektrikli ısıtıcı cihazları TS 2000 (EN 60335-1) ve TS 10316 (EN 60204-1) standartlarına uygun olarak ve EMC 89/336. LVD 72/723 nolu Avrupa Direktiflerinin gereklerini yerine getirecek şekilde üretilmektedir.
  • Müşteri ihtiyaçlarına göre tek, çift veya daha fazla kademeli tasarlanabilmektedir.
  • Proje gereksinimlerine göre galvaniz veya paslanmaz sac gövdeli olarak üretilebilmektedir. Isıtıcı rezistanslar paslanmaz malzemeden yapılmaktadır.
  • Limit ve reset termostatına sahiptir. Opsiyonel olarak fark basınç sivici ilave edilebilmektedir.
  • Standart olarak IP 43 sınıfına göre üretim yapılmaktadır. Opsiyonel olarak farklı IP sınıflarında da üretim yapılmaktadır.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022