HYH/Yüksek Performanslı Davlumbaz

  • Her ölçüde modüler olarak üretim

  • IP65 sınıfı 300 0C’e dayanıklı aydınlatma modülü

  • Siklon filtre kullanma imkanı

  • Şık tasarım


Klasik tip davlumbazlar genelde küçük egzoz debilerinin oluştuğu mutfaklarda kullanılmaktadır. Davlumbaz sadece pişirme sırasında oluşan yağlı dumanı ortamdan uzaklaştırır. Klasik tip davlumbazlar, kanal yardımı ile tek bir aspiratörle ortamdan egzoz havasını çekerek dış havaya verir.

Davlumbazı çepeçevre kaplayan yoğuşma kanalına sahiptir. Bu tip davlumbazlar yüksek performanslı davlumbaz kullanılmaması durumunda onların yerlerine kullanılmak üzere filtreli olarak üretilmektedir.

Klasik tip davlumbazların tüm parçaları %100 AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Müşteri isteğine göre galvaniz veya AISI 316 paslanmaz sacdan da üretilebilmektedir.

Genel Özellikler

 

Standart

Opsiyon

Malzeme

AISI 304 kalite paslanmaz sac

AISI 316 kalite paslanmaz sac veya galvaniz

Gövde Sac Kalınlığı

0,8 mm

1 ve 1,2 mm

Derinlik

400 – 600 mm

 

Egzoz Çıkışları

Dairesel kesitli (Φ315 mm)

Kare veya dikdörtgen kesit

Aydınlatma

LED Lamba

Halojen Lamba

 

Davlumbaz gövdesi fırçalanmış görünümlü AISI 304 kalite paslanmaz saçtan üretilmektedir. Ana elemanlar kolay monte edilebilen sızdırmaz bağlantılar ile toplanmaktadır. Gereken yerlerde sızdırmazlık elemanları veya kaynaklı bağlantılar kullanılmıştır. Davlumbaz, köseleri yuvarlatılmış, çapaktan arındırılmış ve davlumbazı çepeçevre kaplayan yoğuşma kanalına sahiptir. Alt köseler zararlı suların damlamasını engellemek için sızdırmaz şekilde kaynaklı imalat ile birleştirilmektedir.

Klasik tip filtreli davlumbazlar duvar tipi ve ada tipi olmak üzere iki farklı yapıda üretilmektedir.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022