OND- Drum Difüzör

  • Dekoratif Tasarım
  • Uzun Atış Mesafesi
  • Alüminyum Profilden İmalat
  • Yaz ve Kış Konum Ayarı Olanağı

OND Drum Difüzör
uzun mesafe atış gerektiren yüksek tavana ve geniş alana sahip mekânlarda, havanın homojen bir şekilde konfor bölgesine indirmek amacıyla kullanılır (spor kompleksleri, havalimanları, atriumlar, fabrikalar vb.).

Yatay hava atış uygulamalarında kullanılması uygundur.

OND gövdesi yatay eksende ±300 döndürülebilmektedir. Bununla birlikte elle kolayca ayarlanabilir kanatlarıyla hava yatay eksene paralel olarak yönlendirilmektedir. Bu sayede yaz ve kış şartları için üfleme havasının atış karakteristiği ayarlanabilmekte ve mahal içindeki ulaşılması güç alanlara iklimlendirilmiş üfleme havası yönlendirilebilmektedir.

Kasa, gövde ve kanatları özel çekme alüminyum profilden üretilmektedir. Standart olarak, ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli vidalıdır. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilmektedir ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Hava ayarının yapılması istendiğinde, zıt kanatlı hava ayar damperi, ürün rengine boyanıp özel damper anahtarı ile sevk edilir. OND, siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Üretim ölçüleri:

W: 200…2300(mm)

H:165 (mm)

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2022